Η HR SOLUTIONS, εκ μέρους αναπτυσσόμενης εταιρίας στο τομέα των συμβουλευτικών και πληροφοριακών υπηρεσιών στα ανατολικά προάστια της Θεσσαλονίκης , αναζητά υποψήφιο/α για την στελέχωση της θέσης  Υπαλλήλου Τηλεφωνικής Προώθησης .

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρίας
  • Οργάνωση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Συντονισμός για τη συλλογή και την επεξεργασία στοιχείων επικοινωνίας πελατών
  • Τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος  στην προώθηση και στην διαχείριση τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών γραφείου
  • Διαπραγματευτικές ικανότητας με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία

Παροχές:

  • Ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης με ετήσιο bonus
  • Πλήρης απασχόληση και ασφαλιστική κάλυψη

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx